Flextech
Interstuhl JoyceIS3 JC311
Interstuhl JoyceIS3 JC311 rugleuning softback
Deze stoel heeft standaard een levertijd van 5-6 weken na opdracht.
Bureaustoel Interstuhl Joyce JC311 met softback rugleuning.
De Interstuhl Joyce IS3 serie. Deze bureaustoelen zijn verkrijgbaar in 3 verschillende uitvoeringen:
JC111 met de rugleuning bekleed,
JC216 met een netbespanning op de rugleuning en
JC311 met de rugleuning als softback
Deze stoelen zijn er allen op ontwikkeld om geconcentreerde werkprocessen te ondersteunen. De flexibele bureaudraaistoel plaatst de individuele behoeftes en wensen van zijn gebruiker in het middelpunt. De stoelen zijn verkrijgbaar in een groot aantal verschillende kleuren, waardoor de Joyce stoel zijn plaats vindt in vrijwel alle ruimtes.
De Joyce JC311 bureaustoel is standaard voorzien van:
- Synchroontechniek met gewichtsregeling, in meerdere stappen vergrendelbaar
- Zitting en rugleuning gestofferd met Era zwart (ER01). Andere kleuren zijn tegen een meerprijs (€15,00) leverbaar binnen 5-6 weken. Wilt u een andere kleur of andere opties op de stoel, neem dan contact met ons op
- Rugleuning met softback
- itdiepteverstelling en verstelbare lendensteun in hoogte en diepte
- 4D armleggers verstelbaar in hoogte, breedte, diepte en zwenkbaar, zachte opdek
- Universele wielen
Nieuw optioneel:
Flextech
De voordelen van de klassieke synchroontechniek worden versterkt door de technische verfijning van Flextech, zodat de gebruiker intuïtief meer houdings- en positiewijzigingen doorvoert.
De extra zijwaartse bewegingsmogelijkheden bevorderen dynamisch zitgedrag.
Armleggers:
De standaard 4D armleggers zijn in hoogte, breedte en diepte verstelbaar en zwenkbaar. Maar wij raden u aan om te kiezen voor NPR armleggers. Waarom? Deze armleggers zijn volgens de NPR norm (nederlandse praktijk richtlijn) geproducteerd en zijn veel breder instelbaar en dus geschikt voor meer mensen (smal, breed, lang kort). De NPR armleggers zijn alleen verkrijgbaar in het zwart.
Productafbeelding NPR armlegger.
Kleur stoel : Zwart, voor de bekleding kan gekozen worden voor andere ERA stoffen. De levertijd van de andere kleuren is wel circa 5-6 weken. Zwart is standaard.
Bovenstaande actie modellen zijn altijd met ERA zwarte bekleding. Ze zijn uit voorraad leverbaar en we monteren ze gratis voor u. Andere uitvoeringen zijn ook leverbaar, vraag svp om meer informatie. Alle stoelen zijn standaard geschikt voor een zachte ondergrond en voldoen aan de norm.
Alle prijzen zijn netto, exclusief BTW.
JoyceIS3 JC311 van Interstuhl
Collectie De Interstuhl Joyce IS3
10 jaar garantie!